RİHANNA NIN DAYAK YEDİĞİ POZLAR! SON HALİNİN RESMİ ! BURDAA

Rihanna'nin soke eden hali

Grammy Ödül Töreni'nde boy göstermesi beklenirken, sevgilisi tarafından şiddete uğrayan ve son anda törene katılamayacağı öğrenilen Rihanna'nın son hali hayranlarını üzdü. Fotoğrafı yayınlayan internet sitesi TMZ, fotoğrafın nasıl ele geçirildiğini açıklamadı. Ancak omuzda görülen dövme, fotoğraftaki kadının Rihanna olduğu iddialarını güçlendiriyor.
Grammy performansının ardından Rihanna'nın konserleri ve yaş günü partisi'de iptal edildi. Olayın perde arkasında ise ikilinin kıskançlık krizi yaşadığı ortaya çıktı.
Çifte yakın kaynaklara göre Rianna, Grammy ödülleri töreni öncesinde verilen bir partide sevgilisi Chris Brown'u şarkıcı Leona Lewis ile oldukça yakın gördü. Rianna'nın sevgilisi Brown'ın Leona'nın elini beline attığını görünce kıskançlık krizleri geçirdiği ifade edildi.
Rihanna'nin soke eden hali
Olaydan bir kaç dakika önce çekilen bu fotoğrafta görülen Rihanna, otomobille eve dönerken segilisiyle kavga etti ve sinirlenerek aracın anahtarlarını otomobilin penceresinden attı.
Anahtarları arayan ancak bulamayınca sinirlenen Brown, sevgilisinin boynunu sıktı; yüzüne yumruk attı.
Kendinden geçen Rihanna uyandığında Brown'un kaçmış olduğunu gördü.
Şimdi herkes Rihanna'nın erkek arkadaşı tarafından daha önce de şiddete maruz kalıp kalmadığını konuşuyor.
Rihanna ise bu konuda sessizliğini korumaya devam ediyor.
Tüm gelişen olayların ardından Los Angeles polisi, fotoğrafın sızdırılmasına dair kurum içi inceleme başlattı.
Açıklamada fotoğrafın polis tarafından olayla ilgili olarak yürütülen "aile içi şiddet incelmesi" sırasında çekilen fotoğraflardan biri gibi göründüğü ve sızdırılmasının görevin kötüye kullanılması olduğu kaydedildi.
Rihanna'nin soke eden hali
çok üzgünüm :(
SEVGİLER
JUİCE
RİHANNA KENDİNE İYİ BAKK!!!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !